DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Koncerty vín a delikates

jsou koncipovány jako tradiční anonce Mezinárodního gastronomického veletrhu Víno & Delikatesy již od roku 2006. Spojení hudebních formátů s názvy jednotlivých koncertů vystihuje hlavní myšlenku projektu – představit gurmánské partnerství vín a delikates. Jestliže tento veletrh představuje významnou podporu spotřeby vín v ČR, pak „Koncerty“ přinášejí nejen úspěšnou mediální prezentaci tohoto veletrhu, ale zároveň informují spotřebitele o ideálním spojení kvalitních vín a špičkových pochutin - tedy o tom, co je nejlepší na našem trhu.

Výrobci a dovozci vín – mohou přihlásit svoje vína, která chtějí co nejvíce zviditelnit, do jednotlivých koncertů. K danému vybranému vínu (které již nesoutěží) bude hledána nejlepší kombinace mezi pochutinami formou soutěže o ceny. Výrobci a dovozci delikates mohou přihlásit své špičkové výrobkydo jednotlivých koncertů viz.  www.topdelikatesa.cz. Ty pak budou soutěžit s obdobnými produkty o nejlepší kombinaci s daným vínem. Vítězné produkty mohou používat na svých výrobcích etiketu vítěze. Soutěž probíhá ve vybraných kategoriích, jako např.:

Óda na sekt a kaviár

Souznění sektu a uzených lososů

Harmonie vína a dušené šunky

Souzvuk sladkého vína a čokolády

Duet destilátu a čokolády

Blues pro víno a sušené fermentované salámy

Symfonie vína a sýrů

Sonáta pro víno a olivy

Sólo pro víno a paštiky

Allegro pro víno a sušené šunky

Snoubení vína a jednotlivých produktů vyhodnocují známé TV tváře, aby medializace vína a pochutin byla co největší a měla co největší vliv na spotřebitele.Pokud byste se chtěli koncertu účastnit se svými produkty, informujte nás, prosím, o vašem zájmu emailem na adresu: vesely@vegoprag.cz

Podívejte se do fotogalerie níže, jak takové koncerty vypadají: